17. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali 11-15 Ekim 2016 tarihinde düzenlenecek

Tatil365gun

Her yıl katılımın artarak devam ettiği Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunlarının 17. cisi 11-15 Ekim tarihinde Fethiye Belediyesi ve single pilotlarının yoğun katılımı ile düzenlenecek. Ölüdeniz ile markalaşmış olan yamaç paraşütü'nün önemli pilotlarının  buluşma platformu Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali  Fethiye Kaymakamı, Fethiye Belediyesi, Fethiye Ticaret ve Sanayii Odası, Ölüdeniz Geliştirme Koop, Yamaç Paraşütü Pilot Koop. ile Fethiye Tanıtma Vakfı, TÜRSAB, FETOB, AKUT, UMKE, Turizm Müdürlüğü, THK yetkilileri destekleriyle yapılacak.

G0196532 (Medium) G0393440 (Medium)

Fethiye Belediyesi organizasyon yetkilileri  festival boyunca Sıcak hava balonu, Yamaç paraşütü akrobasi, Yarasa adam,  Skydiving, Paramotor, Basejump, Mikrolight ve Model uçak gösterilerinin yapılacağını ve festivalin son günü ise 17. Ölüdeniz  Hava Oyunlarına katılan misafirlerin gökyüzünde ki milli grurumuz olan  SOLO TÜRK gösterilerini Ölüdeniz veya Çalış plajı semalarında izlettirmeyi plandıklarını belirtirken, 17. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivalini kaçırmamaları gerektiğini  belirtti. Festival boyunca yamaç paraşütü yapmak isteyenler ise GRAVITY yamaç paraşütü şirketinin tecrübeli pilotları ile tandem yamaç paraşütü yapabilirler.

Tatil365gun
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “17. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali 11-15 Ekim 2016 tarihinde düzenlenecek”

  1. BeavisT dedi ki:

    http://www.zafersekerci.com has potential, you can make your site go viral easily using one tricky method. Just type in google:
    Kimting’s Method To Go Viral

Leave a Reply

HEMEN ARAYIN