Fethiye Tatil Aktiviteleri

Tatil365gun

Fethiye Tatil Aktiviteleri

Fethiye de yapılacak aktiviteler. Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları. Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatları. Fethiye Saklıkent Jeep Safari Fiyatları. Fethiye Rafting Fiyatları. Fethiye Bungy Jumping Fiyatları

Ülkemizin gözde tatil bölgelerinden biri olan ve turistlere sunmuş olduğu alternatif tatil aktiviteleri ile tatili dolu dolu yaşamanıza imkan sağlayan Fethiye ilkleri yaşayabileceğiniz bir ilçedir. Tatilinizi burada geçirmek istiyorsanız sizleri bekleyen aktiviteleri şu şekilde sıralayabiliriz. www.fethiyeaktivitleri.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın

1 ) Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu

Fethiye’de yer alan adalar, mağaralar, Kelebekler vadisi gibi yerleri kapsayan ve alternatif güzergahlar ile sizlere sunulan günlük tekne turları ile hem denizin tadını çıkararak el değmemiş güzelliklere sahip koylarda yüzebilirsiniz hem de görmediğiniz yerleri görebilirsiniz.

Fethiye Tekne Turu Fiayatları
Fethiye Tekne Turu Fiyatları

2 ) Doğa ve Kültür Turları

Turizm potansiyeli çok fazla olan Fethiye’de dilerseniz tekne turları ile günü geçirebilir dilerseniz Fethiye’nin bilinmeyen güzelliklerini görebileceğiniz, tarihi yapıları ve ören yerlerini ziyaret edebileceğiniz doğa ve kültür turlarını seçebilirsiniz. Belirli noktalara kadar araçlar ile gidilen bu turlarda vadilerden, kanyonlardan akarsu içinde yürüyerek turu tamamlayabiliyorsunuz.

Fethiye Tarihi Yerleri
Fethiye Tarihi Yerleri

3 ) Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye Babadağ, yamaç paraşütçülerinin uğrak noktalarından biri olduğu gibi ilk defa yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyen turistler içinde alternatif aktiviteler arasında yer alıyor. Yerden binlerce metre yüksekten kendinizi boşluğa bırakmak, Fethiye Ölüdeniz bölgesini havadan seyretmek ve paraşüt deneyimi yaşamak istiyorsanız rezervasyon yaptırmayı unutmayın

Fethiye Tatil Aktiviteleri
Fethiye Tatil Aktiviteleri

 

 

4 ) Fethiye Tüplü Dalış Turları

Fethiye, sahip olduğu koylar ve doğal güzelliklerinin yanında dalış için masmavi sulara sahiptir. Tatil amaçlı olarak Fethiye’ye gelen turistler için günübirlik dalış turları düzenleyen profesyonel dalış firmaları sayesinde hiç deneyiminiz olmamasına karşı dalış yapabiliyor ve su altında yer alan güzellikleri görebiliyorsunuz. Fethiye Tüplü Dalış ile sualtı tecrübenizi unutamayacaksınız. 

5 ) Fethiye Rafting

Fethiye bölgesinde yer alan akarsular rafting için çok elverişli debilere sahiptir. Yerel halk ve çevre illerden gelen rafting severlerin yılın belirli periyotlarında rafting yaptıkları akarsularda dilerseniz rafting yapabiliyorsunuz. Profesyonel raftingciler ile birlikte gruplar halinde günübirlik rafting turlarına katılarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Şimdi eğlence zamanı Fethiye Tatil Aktiviteleri

Fethiye Tatil Aktiviteleri

6 ) Fethiye Jeep Safari

Fethiye deniz turizmi kadar doğa turizminin de başkentidir. Turistlerin çok sevdikleri Jeep Safari turları, doğa yürüyüşler trekking gibi sporlarda çok fazla alternatife sahip olduğunuz için tatilinizin bir gününü çok mutlu ve özgüveninizi yükselterek geçirebilirsiniz. Dilerseniz jeep ile safari turuna katılabilir, dilerseniz yürüyüş parkurlarında doğa içinde keyifli bir yürüyüş yapabilir veya dilerseniz günlük trekking tercih edebilirsiniz.

Fethiye Jeep Safari Turu Fiyatları
Fethiye Jeep Safari Turu Fiyatları

7 ) Fethiye At Turu

Tatilinizi Fethiye’de geçirecekseniz seçenekleriniz arasında at binme keyfi de yer alıyor. Profesyonel seyisler eşliğinde ata binebilir, at süre turlarına katılarak orman içinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. At binmemiş olsanız da pratik ve kısa süreli bir eğitim sonrasında uysal olan atlara binebilir ve at sürme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Fethiye At Safari Turu Fiyatları
Fethiye At Safari Turu Fiyatları 

8 ) Fethiye Dalyan ve İztuzu Plaj Turu

Fethiye’de berrak sularda yüzmek isterseniz size sunulan seçenekler arasında yüzme turları da yer alıyor. Dalyan ve İztuzu plajını kapsayan tura katıldığınızda hem mavi ve berrak sularda yüzebiliyor hem de el değmemiş güzellikleri görme imkanınsa sahip oluyorsunuz.

Fethiye Dalyan Turu Fiyatları
Fethiye Dalyan Turu Fiyatları 

9 ) Fethiye ATV Turları

Keyifli bir araç olan ATV sürerek tatilinize farklılık kazandırabiliyorsunuz. ATV sürmek için kısa bir eğitim alıyorsunuz ve kiralayacağınız ATV ile turlara katılarak tatilinizi farklı bir deneyim ile taçlandırabilirsiniz. ATV turları çok ekonomik olduğu için mutlaka denemeniz gereken bir aktivitedir.

 

Fethiye Atv Turu Fiyatları
Fethiye Atv Turu Fiyatları

Fethiye Otelleri ve Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları 2024  2025 | 2026 | 2027

incelemek için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir 0538 920 9040 nolu telefon numarayı aramanızı rica ederiz.

Tatil365gun