Fethiye Balık Pazarı

Tatil365gun

Fethiye Balık Pazarı-Fethiye Balık Hali | Fethiye Fish Market

Fethiye’nin Pazarı iken Dünya’ nın Balık Pazarı Oldu

Fethiye Balık Pazarı; Fethiye’de balık yemek isteyen yerli ve yabancı misafirler tarafından da en çok rağbet gören yer hiç şüphesiz ki Fethiye balık pazarıdır. Restorasyon çalışmaları yapılmadan önce kapalı pazar yeri olarak taze ürünlerin satıldığı, dükkanların yerini şimdi balık restaurantları aldı. Balık pazarına gelen misafirleri pazar yerinin ortasında yer alan taze balıklar ve diğer deniz ürünlerinin satıldığı tezgahlar karşılar.

Fethiye Balık Pazarı
Fethiye Balık Pazarı

Hemen çevresinde ise irili, ufaklı balıklarınızı belli bir ücret karşılığında pişirebileceğiniz restaurantlar bulunmaktadır. Balık tezgahından seçeceğiniz balık, yengeç, kalamar ve karidesleri istediğiniz pişirme usulünde pişirtebilirsiniz. İşinin ehli ustaların hazırlamış olduğu deniz ürünü ve diğer soğuk mezelerden seçebilirsiniz. Mutfakta balıklarınız pişerken mezelerinizle beraber ufak ufak rakınız’ dan yudumlayabilirsiniz.

Fethiye Rakı Balık Keyfi
Fethiye Rakı Balık Keyfi

Sıcacık, taptaze balıklar masanıza geldikten sonra hoş sohbetinize, masanıza misafir olan fasıl ekibi  size de müziği ile eşlik ederken kendinizi hep bir ağızdan söylediğiniz şarkılarda bulursunuz. Bu hoş atmosfer unutamayacağınız anılarınızda yer alacaktır.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.babadagtravel.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0539 646 6460 nolu hattımızı aryabilirsiniz.

Tatil365gun