Dalış Turizminde Fethiyenin Önemi

Tatil365gun

Dalış Turizminde Fethiyenin Önemi

Fethiye, Türkiye’de mutlaka herkesin görmesi gereken turistik ilçelerimizden bir tanesidir. Denizi, havası ve özellikle yaz aylarındaki muazzam güzelliği gelenleri her defasında kendisine hayran bırakıyor. Dalış turizminde Fethiye’nin önemi olurken, denizinin temizliği ve berraklığı ile tüplü dalış yapmanın heyecanı ve tutkusu bir başka oluyor.

Dalış turizmi ülkemizde en çok Fethiye’de rağbet görürken önemli bir hastalık olmadığı sürece 14 yaş üstü herkes dalış yapabilmektedir. Profesyonel dalış ekibimizle sualtını merak edenlere eşsiz dalış deneyimi sunmaktadırlar.14 yaş altı kişilerin dalış yapması yasak olduğu gibi dalış turizminde bu konuya ciddi anlamda dikkat etmektedir. 14 yaş altındaki misafirlerimiz şnorkel ile sualtının güzelliklerini izleyebilirler

 

Dalış turizmi yapılırken sabah saatlerinde 8 gibi buluşulur ve saat 9:30’da tur başlangıcı yapılır. Dalış turu için mutlaka yanınızda deniz şortu, havlu, gözlük, güneş kremi, deniz terliği ve kişisel harcamalarınız için para getirmeniz yeterlidir. Tüplü Dalış Tur Fiyatına dâhil olan servisler öğle yemeği, 2 kere dalış, profesyonel eğitmen ve ulaşım geçerlidir.

Her gün bu turlara katılabileceğiniz gibi tur bitiş saati ise saat 16:30 civarındadır. Fethiye’ye gelen herkesin mutlaka dalış turuna girmesini öneririz. Denizi ve yüzmeyi seviyorsanız, dalış yaparken suyun içerisini çok daha iyi görebileceğiniz gibi profesyonel eğitmenle beraber derinlere inmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Tatilleri kısa olan misafirlerimiz için Ölüdeniz bölgesinde Ölüdeniz tüplü dalış aktivitesine katılabilirsiniz. 

Dalış Turizminde Fethiye'nin Önemi
Dalış Turizminde Fethiye’nin Önemi

Dalış Turizminde Fethiyenin Önemi

Son zamanlarda yaz tatillerinde popüler olan dalış, her yaz Fethiye gibi turistik bölgelere gelen kişilerin dalış planları arasındadır. Planınızda yoksa bile mutlaka hayatınızda en az 1 kere denemeniz gereken bir aktivitedir. Fethiye aktivite konusunda da cennet olurken, dalış turizminde Fethiye’nin önemi oldukça büyük ve önemlidir. Güvenli mi diye merak ediyorsanız, tamamen güvenli olduğu gibi yanınızdan hiç ayrılmayacak profesyonel eğitmen bulunmaktadır. Dalış için verilen ekipmanlar kaliteli olduğu kadar siz kullanmadan önce mutlaka temizlenip test edildiği için içiniz rahat bir şekilde dalış turizmin tadını çıkarabilirsiniz.

Dalış Turizminde Fethiyenin Önemi

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatları hakkında bilgi almak için https://www.butterflyparagliding.com/category/tuplu-dalis/ adresini ziyaret edebilir, rezervasyon için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Tatil365gun