Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır

Tatil365gun

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır

Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları | Kimler Yamaç Paraşütü Yapabilir

Merhaba Arkadaşlar Fethiye / Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapmadan önce en az 2-3 gün önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır

Daha sonra isterseniz kendi imkanlarınız ile Ölüdeniz plajında bulunan ofisimize gelir veya önceden belirtmeniz halinde servisimizi kullanarak ofisimize geldikten sonra burada uçuş saatini beklersiniz. Daha sonra araçlarımız ile uçuş yapacağımız Babadağ‘a yolculuk başlar.

Uçuş için rahat edebileceğiniz kıyafet ve spor ayakkabı  giymenizi tabii ki de güneş gözlüğü almanızı ideal bir uçuş için tavsiye ederiz.

30 dakika süren yolculuğumuz sonunda kalkış yapacağımız piste vardıktan sonra uçuş ekipmanları pilot tarafından kuşandırılır. Pilotlar tarafından kalkış için uygun rüzgarın olduğu pist tercih edilir.

Kalkmadan önce yamaç paraşütü yamaca açılır ve tüm kontroller yapıldıktan sonra, bağlantılar yapılır ve artık kalkış için uygun rüzgarın gelmesi beklenir.

Şimdi kalkış zamanı. Burada yolcu ve pilot yamaçtan aşağıya koşarak kalkış yapar. Ufak tefek kazalara ve düşmelere sebebiyet vermemek için yolcunun kalkış esnasında oturma ani durma, atlama ve zıplama yapmadan koşması sorunsuz bir kalkış için oldukça önemlidir.

Artık pilotunuzun da yardımıyla harnesinize (Gökyüzüde ki oturağınız) oturarak gökyüzünde özgürce süzülürsünüz.

Babadağ dan kalktıktan sonra güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Ölüdeniz plajının üzerinde süzülürken hava şartlarının uygun olduğu durumlarda yamaç paraşütünü yönlendirebilirsiniz. Adrenalinin daha fazlasını yaşamak için uçuşun eğlencesi olan akrobasi hareketini isteğinize bağlı olarak pilotunuz yapar.

Artık iniş vakti gelmiştir. İniş esnasında pilotunuzun ayağa kalkın komutundan sonra ayağa kalkarak plaja ayak basarsınız. Zevkli, Eğlenceli ve Adrenelin dolu uçuşunuz Ölüdeniz plajında son bulur. Böyle güzel bir uçuşu arkadaşlarınızın ve ailenizin yaşamasını istiyorsanız bizler www.zafersekerci.com ve Butterfly Yamaç Paraşütü şirketi olarak 12 ay Ölüdenizdeyiz.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın…….

Tatil365gun